Райкович збирається перемогти Стрижакова у Дніпропетровську?

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 19 листопада 2015, 14:48

  • visibility 701 перегляд

Долю виборів у Кіровограді, ймовірно, вирішуватимуть у сусідній області.

Нагадаємо, у Кіровограді суди не задовільнили позовні вимоги, які висувались від імені Андрія Райковича. В одному з позовів представник Андрія Райковича вимагав від суду визнати дії членів ДВК №350852 при підрахунку та складанні протоколу протиправними і оголосити остаточні результати виборів без врахування голосів по цій дільниці. Інші спірні дільниці також знаходились на депутатському окрузі Стрижакова, де він працював 5 років, тож отримав підтримку виборців.

Представники Райковича звернулися до суду, поскаржившись на неправильно висипані бюлетені з урни. За інформацією ОПОРИ, претензії в судах пред’являються наступні: відсутність на ділянці інформаційного стенду, одноосібне рішення голови виборчої комісії щодо недійсних бюлетенів, використання неправильного бланка протоколу, неправильна черговість підрахунку бюлетенів тощо. Зокрема, ОПОРА повідомляє наступне:

"Також в заяві БПП йдеться про те, що «Кіровський районний в місті Кіровограді суд, в своїй ухвалі, визнав факти незаконного голосування на ДВК №350867». 17 листопада на Кіровській районні ТВК відбувся перерахунок бюлетенів на цій дільниці, який не виявив розбіжностей з попереднім протоколом".

Тож суд не визнав ці аргументи серйозними й такими, що вплинули на результати виборів, та позивачам відмовив.

Тож штабу Андрія Райковича доведеться виборювати крісло міського голови Кіровограда в апеляційному суді Дніпропетровська.

Нагадаємо, за попередніми підрахунками у Кіровограді перемагає самовисуванець Артем Стрижаков.  Артем Стрижаков у другому турі виборів міського голови Кіровограда отримав підтримку 25 тис 69 виборців,  Андрій Райкович – 24 тис 814, відрив між ними становить лише 255 голосів, повідомляла агенція “Інтерфакс-Україна” з посиланням на інформацію в районних територіальних комісіях.