Результати виборів затягуються навмисно та безпідставно - штаб Стрижакова

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 18 листопада 2015, 14:05

  • visibility 320 переглядів

Результати виборів мера Кіровограда можна було оголошувати вже на ранок 16 листопада.

Про це йдеться в заяві штабу кандидата Артема Стрижакова.

"Результати голосування у другому турі виборів міського голови Кіровограда були відомі з опівночі 16 листопада: за даними копій протоколів з мокрими печатками з усіх виборчих дільниць міста, найбільшу кількість голосів отримав Артем Стрижаков. Його підтримали 25 069 кіровоградців, а Андрія Райковича – 24 814 виборців. Перевага становить 255 голосів.

Проте вже третю  добу оголошення цих результатів навмисне безпідставно затягується.  Протягом дня виборів та одразу після завершення голосування  представники штабу опонента кілька разів заявляли про те, що вибори проходять чесно і без порушень. Однак, коли стали відомі результати, за якими виграє Стрижаков, штаб опонента раптово почав заявляти про підкуп виборців і фальсифікації". Як наголошується в заяві, підстав для таких тверджень немає.

У заяві йдеться й про те, що на окрузі, де Стрижаков 5 років активно працював депутатом, йому не потрібні були ані підкупи, ані фальсифікації, щоб довести власну популярність серед людей. Штаб кандидата рекомендує опонентам звертатися до суду з конкретними доказами та фактами фальсифікацій з боку кандидата Стрижакова. Й повідомляє, що робитиме все можливе, щоб захистити результат свого кандидата та дякує виюорцям за довіру.