Результати ЗНО з української мови можуть частково анулювати через помилки в завданнях?

  • Сергій Муренець
  • watch_later 27 квітня 2015, 14:53

  • visibility 69 переглядів

Результати ЗНО з української мови та літератури, яке відбулося минулої п’ятниці, 24 квітня, можуть бути частково анульовані через кілька допущених помилок укладачами тестів.

Про це йдеться на сайті УЦОЯО.

Зокрема, повідомляється, що до Українського центру оцінювання якості освіти надійшла велика кількість звернень про незгоду із затвердженими результатами відповідей на завдання №№ 29, 30, 31, 32, 33.

Якщо за результатами перевірки робіт буде встановлено, що дуже велика кількість абітурієнтів не змогла правильно виконати зазначені завдання, то УЦОЯО проситиме профільну комісію ще раз переглянути затверджені нею раніше відповіді для того, щоб або підтвердити їх правильність, або визнати помилковість.

У випадку, коли члени комісії вирішать, що якесь із завдань не має правильної чи однозначної відповіді, вони можуть прийняти рішення про його вилучення із цілісного тесту.

Експрес-аналіз ЗНО з української мови та літератури орієнтовно буде завершений у перші дні травня. Проте вже зараз УЦОЯО нагадує абітурієнтам, що вони можуть звернутися до апеляційної комісії з оскарженням результатів оцінювання впродовж 5 календарних днів із моменту їх оголошення.