Російський актор зі Світловодська назвав "кіборгів" найнебезпечнішими людьми сучасності (ВІДЕО)

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 6 січня 2015, 15:34

  • visibility 4483 перегляда

Російський актор Анатолій Пашинін, який нещодавно приїздив до військових 79-ї бригади в зону АТО, розповів про своє бачення війни в Україні, вчинки колег за цехом та свої враження від українських "кіборгів".

Актор  порівняв донецький аеропорт з Брестською фортецею і назвав українських військовослужбовців, які захищають аеропорт, «найнебезпечнішими людьми сучасності».

Він також поділився враженнями від російської армії, назвавши її «кріпацькою». Коли актор говорив про загиблих на Донбасі, то нагадав, що загинуло 5000 «кращих хлопців» (українських бійців). У той же час, він відзначив, що інша сторона «буде поставляти ублюдків, які за гроші будуть вбивати ...»

Пашинін також розповів про своє перебування в Донецькому аеропорту.

«Мама мені подзвонила і запитала:«Ти де?». Я кажу: «Я не можу сказати, де я. Мама, ти не хвилюйся і не лякайся алогічності моїх слів, я - в безпеці серед найнебезпечніших людей сучасності »... Це об'єктивний факт. Брестська фортеця обросла легендами та міфами. Я впевнений, що донецький аеропорт теж обросте легендами та міфами. З часів Брестської фортеці не було такого символу мужності. Мене стриг кандидат наук. Там багато знають мови, багато, звичайно, - прості хлопці. Але у них дуже активно працює мозок ... Вони повернуться вже іншими людьми ... », - сказав актор.

Відео - тут.