Рятувальники розповіли учням Кіровоградського колегіуму, що робити у випадку НС

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 листопада 2014, 16:31

  • visibility 10 переглядів

21 листопада співробітники служби порятунку м. Кіровограда зустрілися із учнями Кіровоградського колегіуму.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі УДСНС в області.

Під час зустрічі особлива увага приділялася питанням особистої безпеки підлітків, правилам користування індивідуальними засобами захисту.

Рятувальники не тільки розповіли про поведінку у випадку виникнення надзвичайної ситуації політичного та військового характеру, але й продемонстрували навчальний фільм «Варто знати кожному», який було створено співробітниками прес-служби У ДСНС в області спеціально для навчання усіх категорій населення. Адже не у кожного сучасного громадянина є час, щоб почитати підручник з цивільного захисту, а тим більше у молоді. І тут в нагоді стане навчальний фільм, який можна легко знайти в Інтернеті.

Детально зупинилися гості і на правилах поведінки при виявленні вибухонебезпечних предметів та продемонстрували зразки знешкоджених боєприпасів, які були знайдені у різних куточках нашої області після Великої Вітчизняної війни. Бо саме восени, коли прибирають присадибні ділянки, поля, сади найчастіше і трапляються такі знахідки.

Також під час вікторини учні витягували питання з конвертів й надавали на них відповіді. Діти добре володіють знаннями з безпеки життєдіяльності, і це підтверджує той факт, що школярі цього закладу є одними з найактивніших учасників усіх масових заходів, що стосуються безпеки життєдіяльності.

На завершення заходу діти представили рятувальникам свої тематичні виступи та продемонстрували, що до питань безпеки ставляться не тільки дуже серйозно, але й творчо. Існує такий вислів: «Діти – наше майбутнє». А про учнів колегіуму з упевненістю можна сказати, що вони наше безпечне майбутнє.