Сьогодні у прямому ефірі каналу «Кіровоград» Україну вітатимуть з Днем Незалежності

  • watch_later 22 серпня 2014, 12:11

  • visibility 50 переглядів

Телеканал "Кіровоград" та проект "Кіровоградське Інтернет ТВ" з 21.00 по 22.00 проводить в прямому ефірі марафон включень в честь Дня Незалежності України сьогодні, 22 серпня.

Про це у facebook повідомила продюсер телеканалу Олена Кваша.

«Ми запрошуємо вас включатися! Задумка - почути всю Україну! Чекаю ваших відповідей в повідомленні і коментах. Нам цікаво знати, як у вас вдома відзначають цей день. Заздалегідь — дякую. Чекаємо і колег з-за кордону! Привітаємо Україну з Днем народження!!!», - пише Кваша.

Нагадаємо, День Незалежності — головне державне свято України, яке відзначається щороку 24 серпня на честь прийняття Верховною Радою УРСР Акту проголошення незалежності України, що прийнято вважати датою утворення держави Україна в її сучасному вигляді. Уперше День Незалежності України було відзначено 16 липня 1991 року — в пам'ять про те, що рік тому — 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила Декларацію про державний суверенітет України. Одночасно того ж 16 липня 1990 року Верховна Рада Української РСР ухвалила постанову «Про День проголошення незалежності України».