Сьогодні в Олександрії День міста. Але без святкувань.

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 31 травня 2015, 09:40

  • visibility 81 перегляд

Розважальних заходів не передбачено. Чому - офіційну заяву зробив міський голова Олександрії.

Шановні олександрійці!

Традиційно в останню неділю травня Олександрія святкує свій День народження. Цього року свято затьмарене сумними подіями – на сході України тривають військові дії, де гинуть і наші земляки. Наприкінці травня виповнюється рік від трагедії, коли під Слов’янськом був збитий вертоліт МІ-8, що належав військовій частині 2269. Внаслідок цього загинуло 12 людей, серед них двоє членів екіпажу з Олександрії – Сергій Бульдович та Сергій Кравченко. Загалом, за час протистояння на Донбасі Олександрія втратила 10 свої кращих синів. Вони навічно увійшли в історію нашого міста як справжні патріоти і захисники Батьківщини. Тому владою було прийнято рішення перенести урочистості з нагоди Дня міста на кінець серпня – на День шахтаря. Усі інші загальноміські заходи в бібліотеках, музеях, школах, палацах культури і спорту відбудуться відповідно до затвердженого плану – у кінці травня.

Не дивлячись на складні часи, міська влада докладає чимало зусиль, аби олександрійці почували себе у рідному місті комфортно та безпечно. Набувають сучасного вигляду будівлі, вулиці та місця відпочинку, оновлюється інфраструктура.

Висловлюю слова щирої вдячності усім моїм землякам за любов і відданість рідному місту, – працьовитим, гостинним людям, завдяки яким Олександрія з кожним роком стає все більш затишною і привабливою.

Переконаний, що завдяки спільним зусиллям влади і громади наше рідне місто набуде справжнього європейського вигляду.

Від імені міської ради, виконавчого комітету та від себе особисто вітаю всіх мешканців Олександрії з Днем міста.

Бажаю усім міцного здоров’я і щастя, сімейного тепла і достатку, злагоди у оселях та мирного неба над головою. Нехай кожен день приносить Вам лише радість, а життєвий шлях супроводжують вічні супутниці добра – Віра, Надія та Любов!

З повагою міський голова С.Цапюк

Джерело: Міська рада