Сьогодні євромайданівці на віче пісочитимуть Петіка та його заступницю

  • Людмила Макей
  • watch_later 16 липня 2014, 15:07

  • visibility 9 переглядів

Активісти "Кіровоградського Євромайдану" кличуть голову облдержадміністрації Олександра Петіка та його заступницю Віту Атаманчук на віче пояснити, чому відсутній діалог влади з громадою.

Про це йдеться у відкритому листі, який активісти "Кіровоградського Євромайдану" відправили до Кіровоградської обласної адміністрації.

«Відсутність змін у кадровій політиці регіону пояснюється лише одним: небажанням це робити. Із ваших пояснень розуміємо: вас улаштовують люди з досвідом роботи в державній службі, тож і не збираєтесь ви нічого змінювати. Так же, як і минула злочинна влада, ви вважаєте, що наразі працюєте в команді професіоналів. І зовсім несуттєвим для вас виявилось те, що ця «команда професіоналів» півроку тому була активним організатором заходів проти свідомих українців. Те, що ви працюєте поряд із «тітушководами», разом із ними, вас не бентежить. Але знайте, ваші «загравання» з громадою не можуть бути безкінечними. Мусите робити конкретні кроки щодо очищення влади або визнати за собою неспроможність провадити справжні зміни в області», - йдеться, зокрема, у листі активістів.

Як повідомили представники інформаційної служби організації, лист офіційно зареєстрований у канцелярії Кіровоградської ОДА.

Народне віче відбудеться сьогодні, 16 липня, о 19.00 на центральній площі обласного центру.