Сердючка таки любить "маму"

  • watch_later 24 червня 2015, 01:04

  • visibility 251 перегляд

Андрій Данилко дуже неоднозначно каже про свої стосунки з "мамою" Вєрки Сердючки Інною Білоконь. Хоч він і запевняє, що лише дружить з партнеркою по сцені, однак не заперечує, що між ними щось було.

Нещодавно парочка повернулася з Америки, де разом з Джейсоном Стетхемом та Меліссою Маккарті представили стрічку "Шпигунка". Про свої враження від Голлівуду та гонорар за епізодичну роль у кіно Данилко і Білоконь розповіли у "Світському житті".

"Весь час це так виглядає, що ми хвалимося. Мені пишуть знайомі з Полтави, що коли Сердючка з'явилася в кадрі, всі ох*єлі! Настільки несподівана була наша там участь, що навіть люди, які до нас ніяк не ставляться, кажуть: "О, це наші". Мені було приємно, що ми там знімалися за гроші", - сказав Данилко.

На запитання чи був їхній гонорар великим, Андрій зазначив, що ні. Але уточнив, що сума перевищила 100 тисяч доларів.

"Ми вийшли, навіть смішно, вони так усі до нас біжать, наче ми разом у школі вчилися або в піонерському таборі когось мастили. "Привіт, як ти?" Сподобалося, що не було атмосфери заздрості, яку я відчуваю тут", - зізнався Данилко.

Взагалі в Америці Андрієві дуже сподобалося. "Мені там дуже спокійно, і коли просто гуляли вулицями, весь час приходили якісь думки, ідеї... Якщо б там була якась квартира або студія, там дуже спокійно можна собі працювати і почуватися звичайною людиною", - поділився він.

На запитання, чи хочеться йому ще зніматися у великому кіно, Данилко сказав: "Чому ні? Я вже переріс зйомки в мюзиклах, навіть за віком. Є вік, коли це можна робити. А є вік, коли ти вже в цьому дивно виглядаєш. Це для мене тортура - ці фрази "дякую, хі-хі" і таке інше... Ну час вже для цього минув".

Ще у січні у мережі з'явилися фото, на яких Андрій з Інною цілуються та поводяться як пара. Утім самі вони наполягають, що лише добрі друзі та колеги.

"На зауваження, що в них з Інною досить ніжні стосунки, Данилко погодився:

"Так, ніжні стосунки, ми можемо разом залишитися до ранку в номері. Але ж це нічого не означає".

сер

Джерело: Світське життя