Сергій Кузьменко: «Гаряча лінія» повинна працювати

  • Катерина Федченко
  • watch_later 20 жовтня 2014, 17:40

  • visibility 53 перегляда

Питання щодо подальшої діяльності обласного контактного центру розглянули під час апаратної наради в Кіровоградській ОДА сьогодні.

- «Гаряча лінія» має працювати таким чином, щоб люди, звернувшись на один з її номерів, в будь-якому разі відчули реакцію влади на їхні проблеми. Тут громадянам мають посприяти у вирішенні їхніх проблем, проконсультувати та допомогти порадою, - відзначив Сергій Кузьменко.

За інформацією керівника обласного контактного центру Олександра Можного, жителі області продовжують активно звертатися на «гарячу лінію».

Протягом минулого тижня на телефон «Гарячої лінії» надійшло більше 270 звернень від жителів області. По 119 зверненням операторами Центру було надано інформаційно-консультативну допомогу, а 158 звернень було направлено на розгляд до відповідних установ області.

Також на «гарячу лінію» зверталися переселенці, що прибули до нашої області з Автономної Республіки Крим, Луганської та Донецької областей щодо надання їм компенсації за житлово-комунальні послуги, а також щодо працевлаштування на підприємствах області. Крім того, до обласного контактного центру телефонували кіровоградські військові, які проходять службу у зоні АТО, з проханням допомогти їм теплим одягом та спальними мішками.

Враховуючи затребуваність «Гарячої лінії», Сергій Кузьменко доручив відпрацювати новації, аби покращити її ефективність.

За матеріалами сайту Кіровоградської ОДА