Що буде з трасою Кіровоград - Миколаїв

  • watch_later 11 грудня 2015, 21:42

  • visibility 203 перегляда

Автомобільна дорога "Миколаїв - Кіровоград", крім того, що сама перебуває в не придатному для пересування транспорту стані, так ще має відгалуження аналогічної якості. Проте їх місцева влада, хоч по колгоспному, але ремонтує.

Про це редакції Podrobnosti.mk.ua повідомив депутат Миколаївської обласної ради Вадим Олабін.

Він сьогодні, 11 грудня, по дорозі в село Інгулка (Баштанський район), де відкривалася сучасний дитячий майданчик, став свідком того, як місцева влада засипає землею ями в дорозі.

- Повернув з Кіровоградською траси на село Інгулка, там уся дорога ремонтується таким способом. Ями просто засипають землею. Сподіваються, що простоїть всю зиму. Це такий "колгоспний" підхід влади до питання, мовляв земля замерзне і все буде добре, - розповів депутат Олабін.

Сама дорога, за словами депутата, має асфальтове покриття. Однак ями на дорозі досягли такого розміру, що ремонту вже практично не підлягає.

- Її заново потрібно робити. А місцеві вирішили землею на зиму засипати, що б хоч якось доїхати можна було, - зазначив опозиціонер.

Варто відзначити, що в ході засідання Ради розвитку Миколаївської області губернатор Вадим Меріков заявив, що саму трасу "Миколаїв - Кіровоград" в 2016 році мають відремонтувати.

- Що стосується дороги «Львів - Кіровоград - Миколаїв», то даний проект в 2016 році фінансуватиметься Світовим банком. Я тільки що отримав підтвердження, тому маю право озвучити цю інформацію, - заявив у середу, 9 грудня, Меріков.