Соціологи порахували шанси кандидатів у мери Кіровограда у другому турі

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 4 листопада 2015, 11:01

  • visibility 320 переглядів

Напередодні другого туру виборів міського голови Кіровограда експерти Інституту публічної політики та консалтингу (ІППК)провели соціологічне опитування щодо шансів на перемогу обох кандидатів у мери обласного центру.

диаграмма-кировоград1Згідно даних, оприлюднених на сайті ІППК, 39 % опитаних прийдуть на голосування 15 листопада. Більшість опитуванихь повідомили, що підтримають Андрія Райковича. За нього б свої голоси віддали 47,1% опитаних.

На користь Артема Стрижкова висловились 32,3%. Не змогли визначитись з вибором 14,9% опитаних. Ще 5,7% заявили, що будуть проти всіх.

«Підтримка Райковича у Кіровограді на посаду міського голови є цілком передбачуваною, навіть не зважаючи на технологічні маніпуляції опонентів.Наразі, ми бачимо соціальний запит на нових людей у публічній політиці, що і призводить до відповідних результатів волевиявлення», — прокоментувала результати соціологічного дослідження Анне Бикова, політичний консультант, експерт Інституту публічної політики та консалтингу.

Дослідження було проведене Інститутом публічної політики та консалтингу в період з 30 жовтня по 2 листопада методом індивідуального інтерв’ю за місцем проживання. В опитувані прийняли участь 1200 жителів Кіровограду віком від 18 років. Похибка складає +/- 2,5%.