Соцопитування показало, які подарунки хочуть отримати українці на Новий рік

  • watch_later 31 грудня 2015, 10:35

  • visibility 9 переглядів

Українці хочуть на Новий рік грошей, але не відмовляться від автомобіля.

Лише 8% українських чоловіків та 4% жінок не чекають жодних подарунків, йдеться у соцопитуванні, дані якого оприлюднив Київський міжнародний інститут соціології.

"Згідно з результатами опитування, найбажанішими для українців подарунками у новорічну ніч виявилися гроші, романтична подорож, автомобіль та аксесуари до автомобіля, побутова техніка, ювелірні прикраси", - наголошують соціологи.

Перше місце у рейтингу новорічних подарунків, як і торік, займають гроші. 13% чоловіків хотіли б отримати гроші, як подарунок на Новий рік (у 2014 році було 20%), серед жінок таких 15% (у 2014 році було 17%). На другому місці у цьому списку у чоловіків постав автомобіль та аксесуари до авто - також 13%.

Серед жінок цей подарунок обрали лише 1% опитаних, і порівняно з 2014 роком ситуація з мрією про власне авто майже не змінилася. На третьому місці у році, що минає, у чоловіків романтична подорож (6%,). У жінок це бажання міцно стоїть на другому місці - 11%.

Водночас 8% чоловіків не чекають ніяких подарунків на Новий рік, серед жінок так відповіли 4% (у 2014 році було 6%).

Опитування Київським міжнародним інститутом соціології проводилося 2-11 грудня. До його участі було запрошено 2022 респондентів.

За даними опитування Соціологічної групи "Рейтинг", майже для половини українців (47%) улюбленим новорічним святом є Новий рік, для 41% - Різдво, ще 5% відзначили День Святого Миколая, 3% - Старий Новий рік.