Спецінспекція в Кропивницькому не може виловити депутата міськради Бєлова

  • Ольга Зима
  • watch_later 27 березня 2018, 12:10

  • visibility 504 перегляда

Співробітники спеціалізованої інспекції міської ради Кропивницького не можуть зустрітися з депутатом міськради Віталієм Бєловим, щоб вручити адміністративні протоколи й отримати пояснення щодо порушень правил забудови на вулиці Попова. Про це повідомив начальник спецінспекції Андрій Максюта під час прес-конференції сьогодні, 27 березня, інформує кореспондент Точки доступу.

Посадовець нагадав, ще восени минулого року спеціалізована інспекція виявила порушення правил благоустрою на вулиці Попова біля 5-ої поліклініки. На магістральній теплотрасі підприємством депутата міської ради Віталія Бєлова було збудовано комплекс магазинів. Незабаром на тій теплотрасі стався порив. Через магазини комунальники не змогли його нормально поремонтувати, про що було направлено лист із претензіями і до міської ради, і до самого забудовника.

У грудні дані кіоски згоріли, а на їх місці орендар земельної ділянки розпочав відбудову торговельних площ.

За словами Андрія Максюти, вона проводиться з порушеннями. Депутат перевищив норми забудови земельної ділянки, яка мала здійснюватися на 240 кв м –  з'ясувалося, що об'єкт будується на площі більш як 300 кв м.

За результатами порушення було складено 2 адміністративні протоколи: на директорку приватного підприємства, громадянку 1940 р.н., яка є тещею Бєлова, та на самого депутата, адже він є засновником даного підприємства.

Інспектори спецінспекції місяць намагалися зустрітися з депутатом, щоб оголосити про складання адміністративного протоколу й отримати пояснення. Ці зусилля не увінчалися успіхом, дані особи уникали зустрічі і за місцем реєстрації, і за місцем проживання обох осіб-порушників, – зауважив начальник спецінспекції.

Андрій Максюта сподівається, що найближчим часом він таки вручить даний протокол Віталію Бєлову особисто.

Фото – сайт "Рідний край".

Читайте також: У вільний від роботи час: жителів Кропивницького запрошують прибирати місто

Читайте нас у Telegram та FacebookПідписуйтесь на наші сторінки та будьте в курсі останніх новин.