Спостерігачам ОБСЄ сподобалось нестандартне представлення Кузьменка громаді

  • Людмила Макей
  • watch_later 14 жовтня 2014, 16:00

  • visibility 31 перегляд

Спостерігачі від ОБСЄ вважають позитивним досягненням бурхливу дискусію між активістами та владою під час представлення голови Кіровоградської облдержадімінстарції Сергія Кузьменка.

Про це вони розповіли під час зустрічі з заступником голови ОДА Вітою Атаманчук, повідомляє сайт облдержадміністрації.

Так, один із закордонних гостей Пітер Девіс згадав про представлення голови облдержадміністрації Сергія Кузьменка, під час якого вони також були присутні. І хоча градус напруги у той день був чималий, але з позицій демократії такий вид взаємодії влади і громади міжнародний спостерігач оцінює позитивно.

За його словами, той факт, що люди змогли прийти і висловити свої «за» і «протии», а представник Адміністрації Президента України просив громаду надати кредит довіри новому очільнику області – це "вихід за рамки загальноприйнятої демократії", її нова форма.

Нагадаємо, Пітер Девіс із Великої Британії та Магалі Моріс зі Швейцарії - учасники однієї з 80 груп довгострокових спостерігачів, які працюють в Україні з місією від ОБСЄ зі спостереження за достроковими парламентськими виборами. Серед завдань, які вони виконують в рамках місії – підготовка необхідної інформації для короткострокових спостерігачів, які приїдуть в Україну практично напередодні виборів.