Стали відомі лауреати обласної премії імені Паученка

  • Людмила Макей
  • watch_later 18 червня 2014, 12:08

  • visibility 40 переглядів

Лауреатів обласної премії імені Паученка за 2013 рік визначили на засідання журі у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва 16 червня 2014 року.

Про це Точці доступу повідомили в обласній раді.

Члени журі шляхом таємного голосування обрали переможців.

Так, у номінації "Архітектура" — Алла Пирогова, за проект будівлі універсаму на розі вулиць Тарковського та Шевченка у місті Кіровограді;

у номінації "Геральдика та вексилологія" - Олег Колюка, за розробку символіки сіл Суботці та Мошорине Знам'янського району Кіровоградської області;

у номінації "Декоративно-прикладне мистецтво" - Ольга Коломієць, за творчий доробок у техніках: вишивка бісером, витинанка, аплікація.

Нагородження лауреатів обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-прикладного мистецтва імені Якова Паученка відбудеться першого липня в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї імені Осмьоркіна.

Нагадаємо, обласна премія у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно – прикладного мистецтва імені Якова Паученка заснована Кіровоградською обласною радою в 2002 році (рішення Кіровоградської обласної ради від 31 травня 2002 року № 36).

Премія присуджується у трьох номінаціях – «Архітектура», «Геральдика та вексилологія», «Декоративно – прикладне мистецтво». Переможцям присвоюється звання «Лауреат обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно – прикладного мистецтва імені Якова Паученка», вручається диплом установленого зразка та грошова частина премії.