Старт благодійного проекту «Марафон краси» зібрав майже 20 тис грн

  • Катерина Федченко
  • watch_later 12 жовтня 2015, 10:44

  • visibility 173 перегляда

Старт благодійного проекту «Марафон Краси» відбувся у тайм-клубі «Барлога» вчора, 11 жовтня.

На заході зібрались учасниці проекту та всі, кому цікава тема здорового способу життя та допомога військовим.

Вартість участі в проекті складала 500 грн. Таким чином в благодійну скриньку Марафону одразу надійшло 13 000 грн. (26 внесків + 1 місце Точка доступу розіграла безкоштовно серед своїх читачів). Ще 4 700 грн. вдалося виручити завдяки благодійному ярмарку та аукціону.

Всі кошти будуть передали ГО Армія SOS Кіровоград на благодійну допомогу військовим, які знаходяться в зоні АТО.

Нагадаємо, що проект Марафон краси, триватиме 1 місяць (з 11-го жовтня по 8-ме листопада), впродовж якого учасниці будуть вести здоровий спосіб життя дотримуватись правильного харчування від дієтолога Наталії Шульженко. Займатимуться спортом в студії «Фитнес-МАНИЯ», студії танцю на пілоні «Adrenaline» та фітнес-центру «Power».

На учаснить також чекає 4 цікавих майстер-класи: психологічний тренінг від Центру психології Альта, кулінарний майстер-клас з приготування дієтичних десертів від відомого кулінара та кондитера Галини Артеменко, майстер-клас з самомасажу від масажиста Вікторії Вечеровської та заняття в школі макіяжу MAKE-UP ATELIER PARIS від Наталії Аліфанової. Переможниць проекту чекає: SPA-weekend в 5-зірковому готелі в Трускавці (1 місце), beauty-day в салоні краси Castalia (2 місце) та фотосесія (3 місце).

Переможниць проекту чекає: SPA-weekend в 5-зірковому готелі в Трускавці (1 місце), beauty-day в салоні краси Castalia (2 місце) та фотосесія (3 місце).

Чекайте на щоденники головного редактора сайту Оксани Гуцалюк, яка братиме участь у проекті в якості однієї з учасниць.

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC