Суд залишив соратника Лозінського на волі

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 3 липня 2014, 17:27

  • visibility 5 переглядів

Апеляційний суд Кіровоградської області частково задовольнив апеляцію прокуратури Кіровоградської області на рішення Ленінського районного суду Кіровограда щодо звільнення екс-прокурора Голованівського району Євгена Горбенка.

Відповідне рішення суд прийняв сьогодні, 3 липня, передає кореспондент Точки доступу.

Суд також призначив ще одне засідання. Воно відбудеться вже не в Апеляційному, а в Ленінському райсуді Кіровограда новим складом суддів. Дата наразі не відома, її призначать пізніше. Євген Горбенко поки перебуватиме на волі.

Нагадаємо, Апеляційний суд Кіровоградської області розглядав позов прокуратури області про скасування ухвали Ленінського районного суду Кіровограда, згідно з якою 26 травня колишнього прокурора Голованівського району Євгена Горбенка звільнено від призначеного покарання.

16 червня 2010 року близько 20:00 за київським часом поблизу Голованівська в результаті сутички з народним депутатом від БЮТ Віктором Лозінським, Євгеном Горбенком і начальником Голованівського райвідділу міліції Михайлом Ковальським загинув Валерій Олійник (1954 року народження, ніде непрацюючий мешканець села Грушка Ульяновського району).

Горбенка засуджено у 2013 році Ленінським районним судом до 6 років 2 місяців позбавлення волі. Цим же вироком поглинуто покарання у виді 6 років ув’язнення, призначене йому ухвалою Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ за ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України.