Світловодський міський голова надумав створити кадровий резерв для майбутніх керівників

  • Людмила Макей
  • watch_later 8 липня 2014, 12:26

  • visibility 6 переглядів

Світловодський міський голова Юрій Котенко, який перебуває на посаді майже чотири роки, вирішив започаткувати безстроковий проект "Кадровий резерв Світловодська".

Про це пише «Світловодськ».

- Проект передбачає залучення, підготовку та виховання порядних фахівців, патріотів як міста, так і України, - заявив Котенко. - Разом з управлінням освіти пропонуємо майбутнім випускникам ознайомитись з роботою органів міського самоврядування. Можливо, хтось із старшокласників уже бачить себе керівником, фахівцем в економіці, фінансах, освіті і навіть міським головою. Таким амбітним молодим людям я пропоную ознайомитись із цією роботою вже сьогодні.

Котенко оголосив, що готовий провести свій робочий день із майбутнім випускником, щоб показати йому, «як приймаються рішення і як вони реалізуються. І взагалі зрозуміти, що таке місцеве самоврядування».

- Маю надію, що майбутні фахівці і керівники вже зараз зможуть підійти до цієї діяльності креативно і модерново, адже вони мислять по-іншому, у них немає стереотипів, вони відчують рідне місто по-іншому. Та головне — щоб вони після навчання захотіли повернутись у Світловодськ, щоб працювати для нашої громади, - сказав міський голова.

Для пошуку енергійних фахівців оголосили конкурс "План розвитку Світловодська на найближчі п’ять років". За його результатами будуть відібрані найкращі, креативні плани, а їхніх авторів будуть запросять на роботу до органів місцевого самоврядування за відповідним напрямком.