Світловодці на громадських слуханнях проаналізують роботу водогону “Дніпро — Кіровоград”

  • Людмила Макей
  • watch_later 13 вересня 2014, 14:16

  • visibility 15 переглядів

Громадські слухання з приводу роботи водогону “Дніпро — Кіровоград” проведуть у Світловодську 19 вересня.

Відповідне розпорядження підписав міський голова Юрій Котенко.

"Керуючись вимогами ст. 13, 42 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні, глави - 2.7 Статуту територіальної громади м. Світловодська, розглянувши звернення представників громадських організацій міста від 29 серпня 2014 року про найгостріші проблеми в плані організаційно-правових аспектів створення обласного ОКВП "Дніпро-Кіровоград", його тарифної політики та результатів діяльності за 2 (два) роки, з метою захисту інтересів територіальної громади м. Світловодська:

1. Провести громадські слухання на тему: "Організаційно-правові аспекти створенняя обласного ОКВП "Дніпро-Кіровоград", його тарифної політики та результатів діяльності за 2 (два) роки".

Місце проведення Слухань: актовий зал міського Палацу культури (вул. Леніна, 16).

Дата і час проведення Слухань: 19 вересня 2014 року о 14.00.

Коло запрошених для участі: посадові особи органів місцевого самоврядування, депутати міської ради, керівники органів самоорганізації населення, представники міських осередків політичних партій та громадських організацій, керівники підприємств, установ та організацій, зацікавлені члени територіальної громади м. Світловодська", - йдеться в розпорядженні.

Нагадаємо, ОКВП «Дніпро-Кіровоград» планує законсервувати водоочисну станцію по вулиці Обсерваторній. Світловодський міський голова категорично проти консервації водоочисних споруд міста.

За матеріалами сайту Світловодської міськради.