«Свобода» натякнула своїм колишнім однопартійцям, що їх використали

  • Людмила Макей
  • watch_later 18 вересня 2014, 15:44

  • visibility 15 переглядів

Кіровоградська обласна організація ВО «Свобода» покладає відповідальність за останні кадрові призначення в облдержадміністрації на тих, хто критикував Олександра Петіка під час його роботи на посаді голови ОДА.

Про це йдеться в заяві прес-служби «Свободи» з приводу останніх подій в області, яку має в розпорядженні Точка доступу.

«Під час Революції гідности Кіровоградщина була однією з областей, де проходив фронт потужної боротьби між проукраїнськими та антиукраїнськими силами. Майдан спричинився до того, що область у центрі країни фактично вперше отримала своїм очільником націоналіста, учасника Революції гідности, члена ВО «Свобода» Олександра Петіка. Водночас, одразу після призначення його на посаду керівника Кіровоградської ОДА різко зріс спротив сил, які ще 2004 року фальшували вибори на користь Януковича, тих, хто голосував у парламенті за ганебні «закони 16 січня».

На жаль, представники антиукраїнських сил шляхом підкупу й залякувань використали у боротьбі проти очільника области й патріотично налаштованих українців. У результаті область нині залишилася без керманича-націоналіста, замість якого на посаду прийшов представник Антимайдану.

З приводу останніх подій на Кіровоградщині прес-служба обласної організації ВО «Свобода» заявляє, що вся відповідальність за ситуацію в області відтепер лягає на тих, хто так активно виступав проти Олександра Петіка, продукуючи та поширюючи у ЗМІ антисвободівські матеріяли», - повідомляється у заяві прес-служби.

Нагадаємо, нещодавно лави обласної організації залишило восьемро свободівців на чолі з головою Кіровоградської міської організації Сергієм Запорожаном, які не погоджувалися з політикою голови ОДА від "Свободи" Олександра Петіка. 16 вересня Президент Петро Порошенко звільнив Петіка та призначив Сергія Кузьменка головою Кіровоградської обласної державної адміністрації.