Телефонний мінер може «попасти» на 5 мільйонів

  • watch_later 5 березня 2015, 03:19

  • visibility 58 переглядів

«Останні кілька місяців бізнес більш-менш пристосовується до швидкозмінних умов роботи. Хтось допомагає такому процесу, але є й ті, хто намагається заважати заради дурної забави. Всупереч здоровому глузду і взаємопідтримці, є люди, які використовують загальну нестабільну ситуацію для власної гри в антигероїв. Останнім часом досить часто такі горе-геймери стали згадувати і про популярні торгові центри країни. Дзвінки з інформацією про уявне «мінування» об'єкта - уже, на жаль, не рідкісне явище. Нещодавно херсонський торгівельно-розважальний центр «Фабрика» привернув увагу таких людей, що «розважаються», - йдеться в повідомленні прес-служби ТРЦ "Фабрика".

19 лютого близько 12 години дня 24-річний місцевий житель повідомив про нібито мінування найбільшого торгового центру Херсона - «Фабрика».  Правоохоронні органи з'ясували особу зловмисника, в даний час триває досудове розслідування.

Марін Балєв, юрист ТРЦ «Фабрика», розповів, що на даний момент заявлено позов в рамках кримінальної справи про стягнення з обвинуваченого 5000000 грн. за підрив іміджу і ділової репутації ТРЦ «Фабрика». Також, він зазначив, що кожна особа повинна відповідати за свої вчинки в рамках закону України, і ніхто не може залишитися безкарним. Будуть прийняті всі законні заходи, для залучення злочинця до кримінальної та фінансової відповідальності.