Техногенна катастрофа у Кропивницькому: на теплогенеруючих підприємствах посилять охорону

  • Ольга Проценко
  • watch_later 27 лютого 2018, 10:00

  • visibility 542 перегляда

Через 5,6 млн. грн. боргу ВАТ "Кіровоградгаз", ймовірно, припинить газопостачання котелень Кропивницького. Про це під час екстреної наради у міській раді повідомив заступник міського голови Олександр Мосін.

Таку інформацію сьогодні, 27 лютого, з місця події передає кореспондент Точки доступу.

Погрози про відключення котелень від газопостачання надходять вже втретє за опалювальний період 2017-2018 рр. І вже втретє боржником стає  ДП "Кіровоградтепло" ТОВ "ЦНТІ УНГА". Разом із тим, його керівник знову стверджує, що вини підприємства немає, адже сплата боргу затримується через державу, яка не покрила виплати по субсидіям. Коли надійдуть кошти – борг буде погашено.

Поки це питання вирішується, за словами керівника управління з питань надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко, синоптики прогнозують у найближчий час складні погодні умови із заметілями, ожеледицею та температурний режимом у -10..-15 °С. 

Щоб не допустити в Кропивницькому техногенної катастрофи, необхідно посилити охорону на теплогенеруючих підприємствах і не допускати осіб, які представляються працівниками контролю. У разі виникнення таких ситуацій, негайно викликати працівників з питань техногенної безпеки та правоохоронців, – зазначив посадовець.

Представник ВАТ "Кіровоградгаз" задля обговорення та вирішення конфліктної ситуації на комісію до міської ради не з'явився.

Читайте також: «Кіровоградгаз» погрожує Кропивницькому відключенням котелень