Травмовану на „Орбіті” дівчинку скоро випишуть

  • Алла Зейферт
  • watch_later 22 липня 2014, 11:55

  • visibility 95 переглядів

Дівчинку, що травмувалась на атракціоні „Орбіта” у парку ім. 50-річчя Жовтня у Кіровограді незабаром випишуть з лікарні.

За словами виконуючої обов’язки завідуючого кардіоревматологічним відділенням цього лікувального закладу Ірини Валюх, де перебуває Дана Федорова, зараз дитина почуває себе задовільно. Під час падіння дівчинка отримала черепно-мозкову травму, проте зараз стан її здоров’я стабілізувався, лікування триває. Про наслідки поки що нічого сказати не можна, але дитина потребує реабілітації. Планується, що дівчинку випишуть з лікарні вже в п’ятницю, 25 липня. Це підтвердив також і батько постраждалої, Володимир Федоров.

Діагноз, озвучений Іриною Валюх, підтвердив кандидат медичних наук, лікар-нейрохірург Андрій Обливач. Він уважно проаналізував знімки МРТ, зроблені в лікарні. Вони потрапили до його рук в той же день. За словами лікаря, дівчинка отримала черепно-мозкову травму середньої важкості. На щастя, дитина не потребує оперативного втручання, адже обійшлося без набряків, гематом та ураження мозку. Для того, щоб уникнути наслідків, дівчинці потрібна реабілітація.

Як наголосив Василь Хорощак, головний лікар Кіровоградської дитячої обласної лікарні, Корпорація «ХХІ століття» повністю оплатила її лікування. Загалом на рахунок медичного закладу протягом цього часу було перераховано 6,5 тисячі гривень. Метою цих платежів було забезпечення дитини усім необхідним. Якщо ж виникає потреба купувати якісь ліки додатково, рахунки одразу передаються Корпорації, де їх одразу оплачують.

Почуває себе дівчинка набагато краще, в понеділок її батьки навіть просилися виписати додому. Втім, для того, щоб не допустити рецидивів, було вирішено потримати її в лікарні, під безпосереднім наглядом медичного персоналу.

За матеріалами „Факела”.

Нагадаємо, 11 липня в кіровоградському парку імені 50-річчя Жовтня під час катання на атракціонах тяжко травмувалася дитина.

Кіровоградський Дендропарк входить до корпорації «XXI століття», яка належить Миколі та Ларисі Онулам – екс-регіоналам, а нині членам політичної партії «УДАР».