Третій зал, день кіноглядача та акції — що готує кінотеатр "Портал" у 2020 році

  • Дар'я Федоренко
  • watch_later 26 грудня 2019, 13:40

  • visibility 840 переглядів

Похід у кінотеатр — завжди гарна ідея, адже кіномистецтво є  симбіозом естетики театру, літератури, образотворчого мистецтва та музики. Фільми надихають, розважають, змушують глядача замислитись або взагалі кардинально змінюють світогляд людини.

Сучасні кінотеатри дають можливість максимально зануритися у цей світ мистецтва. Тому похід у кіно став трендом у відпочинку і забезпечує гарно проведений час із друзями або з коханою людиною.

Кінотеатр нашого міста приготував для кінолюбителів безліч цікавинок, які чекатимуть у 2020 році. Про акції, нововведення та погляд на кінематограф в цілому Точці доступу розповів директор кінотеатру "Портал" Олексій Мірошниченко.


Про акції


Останні декілька років “Портал” почав заохочувати своїх відвідувачів проведенням різноманітних акцій, програм та конкурсів, більшість з яких планувалися як пілотні короткострокові проекти. Саме тому не всі вони мають продовження у 2020 році.

Відтак, щовівторка в кінотеатрі проходить "День кіноглядача": у цей день квитки на всі сеанси мають знижку. За словами Олексія Мірошниченка, акція планувалася лише до кінця 2019 року:

Глядацький день з'явився у цьому році й планувався лише до кінця 2019, проте нещодавно адміністрація кінотеатру переглянула плани і вирішила продовжити цю акцію на 2020 рік,  –  зазначає директор кінотеатру.

З 2017 року почали проводити акцію "Ніч кіно", під час якої цілу ніч транслювали фільми та проводили розіграші.  Аудиторія — люди, які можуть витримати темп перегляду «три фільми за ніч».

На жаль, вдалося провести не більше 10-ти таких заходів, адже виникають проблеми з добором репертуару. Хочеться демонструвати цікаві фільми, яких немає в прокаті на момент проведення акції. Адже глядачу буде не цікаво йти в "Ніч кіно" на ті фільми, які зараз транслюються в кінотеатрі. Окрім цього, є низка проблеми з постачанням фільмів. До прикладу, не кожен постачальник має змогу оформлювати контракт лише на один показ. Також ми не можемо транслювати кінострічки минулих років виробництва, які можуть бути цікавими глядачам, тому що права на показ закінчилися навіть у наших постачальників,— розповідає Олексій Мірошниченко.

Менш популярним нововведенням у нашому кінотеатрі стала трансляція фільмів мовою оригіналу. Як розповідає директор “Порталу”, адміністрація кінотеатру вела довгі перемовини із постачальниками фільмів щодо проведення цієї акції:

Все ж ми домоглися дозволу на проведення цих трансляцій. Акція діяла півроку як експеримент, у ході якого виявилося що цей формат не користується великою популярністю. Навіть ті стрічки, що мали повні зали в перекладі українською, в оригіналі збирали 15-20 осіб.


Плани-2020


У 2020 році наш кінотеатр поповниться ще одним кінозалом. На місці нічного клубу “Провокатор” у січні розпочнуть будівництво третього кінозалу. Він буде обладнаний найсучаснішим лазерним проектором та найбільшим екраном, ширина якого становить 19 метрів.

Ми хочемо, аби глядачі мали змогу подивитися популярні кінострічки в зручний для себе час та в комфортних умовах, адже через перевантажений графік у двох кінозалах нам доводиться ставити час показів деяких цікавих фільмів або рано-вранці, або пізно увечері.

За словами пана Олексія, відкриття нового кінозалу планується на березень-квітень наступного року.

Ще одна цікавинка для кінолюбителів у 2020 році — акція для іменинників. Це означає, що кожен гість у свій день народження зможе безкоштовно відвідати будь-який сеанс у кінотеатрі. Для цього необхідно взяти з собою до кінотеатру паспорт або свідоцтво про народження. Акцію планують запустити в тестовому режимі на три місяці.

Також на початку року має з’явитися повністю оновлений сайт та мобільний додаток, за допомогою якого можна придбати квитки, попкорн і напої. Замовлення готуватимуть не заздалегідь, а безпосередньо перед початком сеансу, аби попкорн був ще теплим. Біля входу в кінозал розташовуватимуться скриньки зберігання, де відвідувач зможе забрати своє замовлення після того, як пред’явить відповідний код. Таким чином вдасться подолати проблему довгих черг.

Наразі триває розіграш "2020 і 20", за умовами якого всі кінолюбителі, що придбають квиток у період з 15.12.19 до 15.01.20 та заповнять електронну анкету, зможуть виграти цінні подарунки, серед яких телевізор, смартфон, ігрова приставка PS4 pro, медіаплеєр, річний абонемент на перегляд фільмів та квитки. Результати конкурсу оголосять 20 січня.


ТОП-5


Існує думка, що легкі розважальні фільми більш популярні, аніж важкі для розуміння, концептуальні кінострічки. Ми вирішили з’ясувати, чи підтвердиться це припущення в нашому місті. 

Пропонуємо Вашій увазі ТОП-5 фільмів, які мали найвищий рейтинг за переглядами серед кропивничан:

1."Король Лев"

2."Крижане серце ІІ"

3."Месники: Завершення"

4."Секрети домашніх тварин 2"

5."Чаклунка: Повелителька темряви"

Олексій Мірошниченко пояснює причину такої статистики: люди приходять у кіно не для того, аби додатково себе навантажувати, а навпаки — відпочити після роботи та розслабитися.

Були ситуації, коли ми розраховували, що фільм збере принаймні половину зали, проте глядачів було менше. В той час, як у великих містах ці ж самі фільми збирали повні зали на кожному сеансі показу, — коментує Олексій Мірошниченко.

Читайте також: Кропивничан та гостей міста запрошують на новорічні віншування

Читайте також: Святий Миколай та Дід Мороз: хто є хто (ТЕСТ)