Ставка на комунальний транспорт: у Кіровограді з'являться нові тролейбуси та імпортні електробуси

  • Оксана Березовська
  • watch_later 14 липня 2016, 10:55

  • visibility 1347 переглядів

До кінця року на вулицях Кіровограда з'являться 20 нових тролейбусів. Про це повідомив міський голова Андрій Райкович під час засідання виконавчого комітету міської ради сьогодні, 14 липня.

Інформацію про це з місця подій передає кореспондент Точки доступу.

Муніціпальний транспорт має бути домінуючим, ми маємо стати законодавцями трендів. До кінця цього року ми придбаємо 20 новихтролейбусів, бо для нормальної роботи пасажироперевезення ми маємо дійти до цифри в 50 тролейбусів, – говорить міський голова.

За словами Андрія Райковича, міський тролейбусном парк зараз налічує 27 тролейбусів, 16 з яких є орендованими.

Крім того в майбутньому планується придбання електробусів, яких, за словами міського голови, місту необхідно близько 12 одиниць. Втім, виникла проблема з їх придбанням – ті, які виробляє Львівський завод, є занадто дорогими, а аккумулятори в них мають лише рік гарантії, тому, на думку Андрія Райковича, їх придбання є не доцільним. Наразі розглядається можливість придбання таких електробусів за кордоном.

Таким чином, поки вулицями міста будуть їздити лише тролейбуси. 

Нагадаємо, нoвoствopене кoмунальне підпpиємствo «Електpoтpанс», яке пoчалo свoє існування  26 квітня цьoгo poку, є непpибуткoвим та виживає за pахунoк дoтацій.