Цапюк розпорядився продати будинок, раніше подарований багатодітній сім'ї

  • Людмила Макей
  • watch_later 7 серпня 2014, 14:24

  • visibility 5 переглядів

Олександрійський міський голова Степан Цапюк розпорядився включити приміщення Станції юних натуралістів до переліку міського майна, що підлягає приватизації, сьогодні, 7 серпня.

Про це повідомляє «Моя Олександрія».

Таке доручення Степан Цапюк дав начальнику управління приватизації, оренди землі та майна міськради Олександру Купченку на засіданні виконкому.

Крім того, виконком прийняв рішення запропонувати сесії міськради скасувати своє попереднє рішення про відчуження приміщення на користь дитячого будинку сімейного типу "Перлина".

Станція юних натуралістів розташована на вулиці Івана Франка, 134. Це одноповерхова будівля і велика територія в 2 гектара з озером. Багато місця для грядок і теплиць. Є можливість розводити домашню живність, рибу, бджіл. Станція працювала з 50-х років минулого сторіччя.

У 2012 році міська влада перевела гурток натуралістів в Будинок дитячо-юнацької творчості (колишня школа №5), а будівлю станції подарувала дитячому будинку сімейного типу "Перлина", пообіцявши його відремонтувати.

Однак, замість ремонту, навколо станції розібрали металевий паркан, який перенесли на Будинок дитячо-юнацької творчості, а з 1 грудня 2013 року зі станції зняли охорону, відкривши її для розкрадання.

Зараз будівля являє собою жалюгідне видовище: вибиті вікна, двері, частково зруйновані стіни.