ТСН зняла сюжет про смерть 2-річної дитини в Устинівці (ВІДЕО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 7 листопада 2014, 10:12

  • visibility 1101 перегляд

Дворічний малюк через алкогольне отруєння помер в Устинівці на Кіровоградщині.

Як кажуть слідчі, у хаті, де жила дитина, кілька днів дорослі влаштовували гулянки, - йдеться в сюжеті ТСН. Батьки не відразу помітили, як хлопчик знепритомнів. Медики, які приїхали на виклик, констатували смерть. А експертиза встановила причину - отруєння алкоголем. Слідчі з'ясовують, чи випила смертельну дозу дитина сама, чи є в трагедії провина соціальних працівників, які спостерігали за родиною.

Дворічного Сашка поховали вчора. Маленьку труну через усе село пронесли на руках сусіди. Хлопчик помер напередодні вночі і ніхто з дорослих не зміг пояснити, що сталося. Мати каже, що вона не пиячила, але маленький Сашко бігав у кімнату, де було застілля.

Медики та правоохоронці, які приїхали за викликом, одразу відчули, що від дитини сильно тхне алкоголем. Однак врятувати малюка не встигли. Він помер на руках у мами. Слідчі з'ясовують чи випила дитина сама смертельну дозу алкоголю, чи напоїли дорослі.

Соціальні служби переконані: це був нещасний випадок. Адже сім‘я хоч і була у них на обліку, однак останнім часом претензій щодо догляду за дітьми не було. Це підтверджують і сусіди. Однак проти матері відкрили кримінальне провадження і звернулися до суду щодо позбавлення її батьківських прав на двох інших дітей: 3-річної Лізи та 11-місячного Владика. Малюків вже забрали із сім‘ї. Нині вони у районній лікарні. Зараз вирішується питання про переведення обох до будинку дитини. А прокуратура окрім провадження щодо матері, має питання і до соціальних служб, які, на думку слідчих, безпідставно повернули дітей у сім‘ю. Нині правоохоронці очікують остаточних висновків судово-медичної експертизи і вже після цього визначатимуть, який запобіжний захід обрати матері загиблого хлопчика. Оскільки жінка вже має судимості, то ймовірно мова йтиме про арешт.

Нагадаємо, в Устинівці 2-річна дитина померла від алкогольної інтоксикації.