Тюремники перевірили Петрівську колонію: ви здивуєтесь, але скарг від зеків немає

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 13 червня 2014, 11:17

  • visibility 22 перегляда

Директор департаменту охорони, нагляду і безпеки, режиму та контролю за виконанням судових рішень Державної пенітенціарної служби (ДПтС) України Микола Ільтяй, начальник управління ДПтС України в області Юрій Ткаченко та в.о. першого заступника начальника управління Володимир Воробйов провели перевірку Петрівської виправної колонії №49.

Про це пишуть "Новини Кіровоградщини" з посиланням на прес-службу управління ДПтС України в області.

День у колонії розпочався загальним збором особового складу за сигналом оповіщення «Буря-2». Оголошення загального збору особового складу — це перш за все перевірка рівня професійної підготовки персоналу, вміння правильності реагування при виникненні надзвичайних ситуацій, виконання вказівок, розпоряджень ДПтС України та управління ДПтС України в області.

Завдяки своєчасному оповіщенню, швидким діям чергової зміни відділу нагляду і безпеки особовий склад установи прибув в повному складі. Розпочався захід із проведення стройового огляду, перевірки наявності службових посвідчень, форменого одягу, тривожних валіз та наявності знань регламентуючих документів ДПтС України.

Під час робочого візиту в. о. начальника Петрівської виправної колонії Едуард Кущ ознайомив представників центрального апарату ДПтС України з територією установи, умовами утримання засуджених осіб, проживання та відпочинку, а також комунально-побутовими умовами та медичним забезпеченням.

Микола Ільтяй провів прийом засуджених із особистих питань, у ході якого всім засудженим, які звернулися, були надані вичерпні та об’єктивні відповіді. Скарг та заяв від засуджених не надходило.

Нагадаємо, член Кіровоградської спостережної комісії, відповідальний за питання дотримання прав ув’язнених, Володимир Бочаров-Туз розповів Точці доступу про справжні умови перебування в’язнів у Петрівській колонії.