У День Незалежності в країні будуть молебні за Україну та 20-кратні салюти

  • Алла Зейферт
  • watch_later 7 серпня 2014, 10:47

  • visibility 24 перегляда

Кабінет Міністрів створив організаційний комітет з підготовки та відзначення 23-річчя незалежності України і затвердив план заходів.

Про це йдеться в розпорядженні №680 від 1 серпня, інформують Українські новини.

До складу оргкомітету увійшло 20 чиновників і міністрів, главою призначений віце-прем'єр-міністр, його заступником - віце-прем'єр, міністр регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства.

План заходів включає церемонію урочистого підняття Державного прапора 23 серпня; покладання квітів до пам'ятників та пам'ятних знаків видатним діячам українського державотворення, борцям за незалежність України, місць поховань громадян, загиблих в боротьбі за демократичний вибір і відстоюючи конституційні принципи демократії, права і свободи людини під час Революції гідності (листопад 2013 - лютий 2014 року).

Крім того, проведення урочистих заходів 24 серпня в Києві за участю керівництва держави, представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, громадськості, науковців, творчої інтелігенції, представників іноземних держав, дипломатичного корпусу, міжнародних організацій, української діаспори, духовенства, а також парад військ в Києві та Одесі.

Ще планується проведення інформаційно-просвітницьких заходів, присвячених круглих столів, документальних і фотовиставок, а також заходів щодо утвердження позитивного іміджу України в світі і звернення до релігійних організацій з пропозицією провести вранці 24 серпня молебні за Україну.

Крім того, план передбачає проведення святкового салюту двадцятьма артилерійськими залпами у Києві, Одесі, містах, де розташовані штаби оперативних командувань Збройних Сил, та обласних центрах.

Також Кабмін доручив Міністерству внутрішніх справ, Службі безпеки України та державним адміністраціям забезпечити охорону громадського порядку, дотримання правил дорожнього руху та запобігання можливих провокацій під час проведення масових заходів.