У Гайвороні міліціонери розшукали 13-річну дівчинку, яка не дійшла до школи

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 19 листопада 2014, 10:53

  • visibility 1008 переглядів

Працівники міліції Гайворонського району розшукали та повернули додому 13-річну дівчинку, яка замість школи пішла з подружкою мандрувати по місту.

Про це Точці доступу повідомили у СЗГ УМВС в області.

Про зникнення 13-річної дівчинки до міліції повідомила її мати. Протягом двох годин правоохоронці встановили місцеперебування малолітньої. Жінка розповіла міліціонерам, що вранці пішла на роботу, а її донька збиралась іти до школи. Згодом матері зателефонували та повідомили про те, що дівчинка не з’явилась у навчальному закладі.

Майже цілий день місцева жителька намагалась самотужки розшукати дитину, адже вважала, що це чергова витівка дівчини і вона знайде її у друзів. Та коли жінка зрозуміла, що сама не впорається, звернулась до міліції.

До розшуку неповнолітньої було залучено оперативників карного розшуку, сектору кримінальної міліції у справах дітей Гайворонського райвідділу та дільничних інспекторів, які протягом двох годин встановили місцеперебування втікачки.

Правоохоронці крок за кроком з’ясували, з ким дівчинка підтримувала хоча б якийсь зв`язок, відтворили події дня, коли мати та друзі бачили її востаннє. Під час пошуків перевірялися всі можливі версії, куди дитина могла б піти. Зовсім скоро дівчинку знайшли на міському ринку разом з подругою.

Під час перевірки також з’ясувалося, що малолітня неодноразово залишала своє місце проживання та не відвідувала навчальний заклад, в зв’язку з чим стосовно матері було складено адміністративний протокол за ч. 1 ст. 184 КУпАП (невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей).

– Дорослі, які опікуються дітьми, повинні постійно контролювати їх місцезнаходження, а в разі зникнення неповнолітніх – негайно звертатися до міліції, – зазначив начальник Гайворонського РВ УМВС України в Кіровоградській області Сергій Сірак. – Ми зробимо усе можливе для того, щоб якнайшвидше повернути втікачів додому.