У художньому музеї відкрилась персональна виставка студента Національної академії (ФОТО)

  • Людмила Макей
  • watch_later 14 липня 2014, 12:52

  • visibility 63 перегляда

Виставку живопису «Шлях. Простір» студента Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури України Дмитра Тарасенка відкрили в Кіровоградському обласному художньому музеї минулої суботи.

Про це Точці доступу повідомили в художньому музеї.

На першій персональній виставці юного автора представлено дев’ять живописних робіт, створених під час навчання в академії: портрети, пейзажі та натюрморти. Раніше роботи митця відвідувачі музею мали можливість переглянути у 2012 році (на виставках до Дня художника та за підсумками весняного пленеру в Дендропарку).

Під час відкриття вернісажу автор передав до фондового зібрання Кіровоградського обласного художнього музею свою роботу «Погляд» (2012, картон, олія).

Нагадаємо, з 2007 року в стінах Кіровоградського обласного художнього музею неодноразово діяли персональні виставки студентів та випускників Національної академії образотворчого мистецтва та архітектури: Катерини Рудакової «Шлях» (2007), Володимира Чорного «MISCELANEA-СУМІШ» (2008), Василя Коваля та Сєди Аділханян (2009), Василя Коваля (2011).

ДОВІДКА. Дмитро Вікторович Тарасенко народився 8 квітня 1988 року в Кіровограді. Закінчив дитячу художню школу імені Олександра Осмьоркіна з відзнакою. Випускник Одеського художньо-театрального училища імені Грекова. Навчався на живописному відділенні Національної Академії образотворчого мистецтва та архітектури (з 2012 року майстерня станкового живопису — клас професора Михайла Гуйди).

На сьогодні твори автора знаходяться в приватних зібраннях на території України, Росії, Білорусі та Китаю.