У художньому музеї відкрилася виставка про НЛО (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 4 липня 2014, 14:41

  • visibility 33 перегляда

Експозиція «Відблиск ери» кіровоградського художника Віталія Колесніченка відкрилася в Кіровоградському обласному художньому музеї до Всесвітнього дня НЛО — Дня уфолога 2 липня.

Про це Точці доступу повідомили в адміністрації музею.

Віталій Семенович Колесніченко народився 18 грудня 1933 року в Новоархангельську. З дитинства відчув потяг до малювання, у підлітковому віці відвідував студію образотворчого мистецтва. Після демобілізації зі збройних сил СРСР у 1956 році працював у Новоархангельському районному будинку культури художником-оформлювачем, завідуючим художньою майстернею, згодом — методистом із образотворчого мистецтва районного відділу культури, був керівником студії образотворчого мистецтва. У 1966 році з відзнакою закінчив Львівський поліграфічний інститут імені Івана Федорова. З 1971 по 1976 рік працював архітектором Новоархангельського району. У 1976 році був переведений у Кіровоград на посаду художника в обласну газету «Кіровоградська правда», де пропрацював до 2001 року.

Віталій Семенович є членом Національної спілки журналістів України, лауреатом премії імені Юрія Яновського (1987). У 1988 році за багаторічну активну роботу в галузі журналістики, особистий внесок в художньо-поліграфічне оформлення газети «Кіровоградська правда» нагороджений Грамотою Президії Верховної Ради УРСР, а також багатьма грамотами та відзнаками.

У своїй творчій праці Віталій Семенович завжди цікавився темою космосу, міжпланетних польотів, НЛО, прибульців з іншої планети. Вже з 1995 року почав робити ескізи, етюди та написав декілька картин на цю тему.

В експозиції «Відблиск ери» із фондів Кіровоградського обласного художнього музею представлено такі твори, як «Планета Х» (2004), «Відблиск ери» (2007), «Планета Х. Їхне житло» (2005) та «Планета Х. Марево» (2008).