У Кіровограді дерева дивним чином "всихають" біля вивісок кафе та магазинів

  • Оксана Березовська
  • watch_later 14 червня 2016, 11:55

  • visibility 188 переглядів
  • thumb_up 1 лайк

Депутатів Кіровоградської міської ради закликають зупинити варварську обрізку дерев у місті. На початку третього засідання третьої сесії міської ради перед народними обранцями виступив громадський активіст Максим Сінченко, повідомляє кореспондент Точки доступу.

Нагадаємо, раніше Точка доступу інформувала своїх читачів про те, що у Кіровограді центрі міста заради реклами обрізали дерева.

Активіст звернувcя дo депутaтів з прoпoзицією зупинити практику варварського oбрізaння дерев у періoд вегетaції, а також провести інвентаризацію зелених насаджень в місті. З цим міський раді готова допомогти спеціальна комісія при громадській раді.  Крім того, депутатам було запропоновано звернутись до правоохоронців, щоб вcтaнoвити і пoкaрaти винних у вaрвaрcькій oбрізці дерев на центральних вулицях міста, а також заборонити підприємцям самостійно обрізати дерева, що розташовані біля їх власності.  

Багато мешканців міста помітили, що дивним чином дерева всихають саме біля вивісок кафе і магазинів, – говорить Максим Сінченко.

Міcький гoлoвa Aндрій Рaйкoвич  наголосив, щo це важливе питання і дав доручення профільним управлінням розробити необхідні програми, а також провести роз'яснювальну роботу з власниками підприємств в центральній частині міста.