У Кіровограді 12-річного хлопчика на вагоні потяга вдарило струмом 27 тисяч вольт

  • Алла Зейферт
  • watch_later 24 липня 2014, 11:41

  • visibility 28 переглядів

12-річний житель Кіровограда травмувався струмом високої напруги на вагоні-цистерні зі скрапленим газом на станції Лелеківка о 20.50 22 липня.

Про це пише „0522.ua”.

Повідомлення про це подію надійшло в чергову частину лінійного відділу на ст. Кіровоград ЛВ на ст. Знам’янка УМВС України на Одеській залізниці.

Слідчо-оперативна група, яка прибула на місце події, встановила, що двоє підлітків, перебуваючи на колії ст. Лелеківка, розважалися, стрибаючи з одного вагона на інший. Один з них займається молодіжним рухом під назвою «паркур», тобто подолання будь-яких перешкод на своєму шляху. Саме він заліз на вагон-цистерну, щоб стрибнути з неї, але порушивши правила безпеки, наблизився до контактної мережі з напругою 27 тисяч вольт.

Каретою швидкої допомоги неповнолітнього направили в Кіровоградську обласну дитячу лікарню з попереднім діагнозом електричні опіки різних ступенів, стан його стабільно важкий.

Потерпілий – з благополучної сім’ї, перейшов в 7-й клас, але недостатній контроль дорослих, а також власна необережність призвели до тяжких наслідків.

«В даний час з'ясовуються всі обставини важкого травмування школяра», - повідомив начальник ЛВ на ст. Знам'янка Ігор Комар. «Транспортна міліція вкотре попереджає батьків, а також опікунів дітей про контроль за їхнім дозвіллям, адже безцільне перебування на об'єктах залізниці тягне за собою адміністративну відповідальність, а баловство - часто призводить до ризику для здоров'я і навіть життя», - додав правоохоронець.