У Кіровограді дешевшу фірму «регіонала» викинули з тендеру через змову

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 23 лютого 2015, 08:31

  • visibility 274 перегляда

Управління капітального будівництва Кіровоградської міської ради 16 лютого уклало угоду з ТОВ "Кіровограджилстрой»" на капітальний ремонт терапевтичного відділення № 2 КЗ "Центральна міська лікарня м. Кіровограда" стаціонар № 1 під відділення паліативного лікування.

Вартість угоди складає 2,26 млн грн. Про це повідомляють "Наші гроші" з посиланням на «Вісник державних закупівель».

Передбачено заміну перегородок, покрівлі, вікон і дверей, прибудову тамбура та додаткових приміщень, внутрішнє і зовнішнє опорядження, перевлаштування комунікацій і заміну сантехніки, влаштування покриттів проїздів, розміщення лавок у дворі.

Фірма "Кіровограджилстрой" належить Петру Ларжевському і Олексію Бондаренку.

Єдиним конкурентом, допущеним до торгів було ТОВ підприємство "Арталекс", де власниками є Олександр Сипливець і Людмила Ткаченко.

Участь у торгах намагалося взяти участь ПП "Камелот-3000" з пропозицією на 31 тис грн. дешевшою. Причинами для відхилення стало те, що в грудні 2014 року фірма була оштрафована Антимонопольним комітетом за антиконкурентні дії на тендері, крім того цінова пропозиція учасника була оформлена не за формою.

Засновником "Камелот-3000" є Олександр Кокош, який очолював первинну організацію Партії регіонів у Кіровограді.

Штраф АМКУ стосувався тендеру розіграного ПП "Камелот-3000" з ТОВ "Златопілля". Минулого року прокуратура Кіровоградської області виявила змову цих фірм на закупівлі щодо реконструкції дитсадка за 2,43 млн грн.

Співвласником "Златопілля" є той самий Петро Ларжевський, чия фірма перемогла на останньому тендері.