У Кіровограді дуже п’яний водій тикав дулі оператору УДАІ (ФОТО)

  • Алла Зейферт
  • watch_later 13 червня 2014, 17:57

  • visibility 132 перегляда

11 червня у Кіровограді інспектори ДАІ взводу ДПС зупинили автомобіль, водій якого виявився із 1,95 проміле алкоголю в крові.

Про це Точці доступу повідомили у СПР УДАІ в області

Прилад для вимірювання рівня алкоголю виявив у водія 1,95 проміле алкоголю у крові.

Під час оформлення адміністративного протоколу інспектори ДАІ намагалися пояснити горе-водію про наслідки такої необережності за кермом, як для самих водіїв, так і для інших учасників дорожнього руху. Проте не хвилювали нетверезого водія ані штраф, ані наслідки.

Водій, який нібито повністю себе контролював, поводив себе дуже дивно: одразу заявив, що випив пива, і нічого страшного в тому, що сів за кермо напідпитку, не бачить, мовляв, багато хто керує автомобілем у стані алкогольного сп’яніння. Пізніше ж, після вимірювання рівня алкоголю у крові, щиро здивувався цифрі у 1,95 проміле, адже «згадав», що алкоголю не вживав. З інспекторами ДАІ поводив себе зухвало. Невдовзі перейшов на грубощі та нецензурні жести у бік відео оператора. Хвилювало горе-водія лише одне: чи покажуть його по телебаченню.

Довідка. 1,95 проміле алкоголю в крові означає, що в кожному літрі крові людини міститься 1,95 мл чистого алкоголю. В Україні гранично припустима норма вмісту алкоголю в крові водія становить 0,2 проміле.

1