У Кіровограді хочуть переселити пологовий будинок №2 в нове приміщення, колектив проти

  • Сергій Муренець
  • watch_later 15 вересня 2015, 11:26

  • visibility 346 переглядів

Колектив Кіровоградського пологового будинку №2 ім. Св. Анни та головний лікар закладу виступають проти планів міської ради перевезти пологовий будинок з нинішнього приміщення біля залізничного вокзалу у відремонтований корпус, який розташований на території аналогічного закладу на Новомиколаївці (пологовий будинок №1).

Про це під час прес-конференції повідомив секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, передає кореспондент Точки доступу.

- Сьогодні зранку в мене була делегація з пологового будинку №2 на чолі з головним лікарем і вони сказали: «Це наша крєпость, і ми її не віддамо». Рішення ще не прийнято, а вже пішов супротив. Причому, йдеться не про обєднання пологових будинків, а лише про перевезення закладу №2 у відреставроване приміщення, яке знаходиться на території пологового будинку №1, - зазначив Марковський.

Секретар міськради підкреслив, що жодних скорочень медичного та адміністративного персоналу, в тому числі керівного складу, пологового будинку №2 не буде. Просто відбудеться обмін приміщеннями – переїзд у більш зручніші умови.

На сьогодні потужності пологового будинку №1 дозволяють прийняти в рік біля 4-х тисяч породіль. По факту ж щорічно два пологові будинки Кіровограда приймають лише 2,5 тисячі жінок, що народжують.

На базі ж приміщення, де зараз розташовується пологовий будинок №2, можуть облаштувати міську дитячу лікарню, яка розміщується на сьогодні в орендованому приміщенні поруч з обласною лікарнею.