У Кіровограді молодик, якого засудили за тяжку ДТП, після вироку місяць гуляв на волі

  • Алла Зейферт
  • watch_later 28 липня 2014, 11:19

  • visibility 14 переглядів

Прокуратура Кіровограда негайно вжила заходів реагування на звернення матері потерпілого у результаті ДТП хлопця (став інвалідом), якому погрожував винуватець події, котрий на той час повинен, за вироком суду, бути за ґратами.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі прокуратури області.

Встановлено, що Кіровський районний суд м. Кіровограда за фактом кримінального порушення, передбаченого ч.2 ст.286 КК України (порушення правил безпеки дорожнього руху, які заподіяли тяжке тілесне ушкодження) засудив 23-річного кіровоградця до 3 років позбавлення волі з позбавленням права керування транспортними засобами на 3 роки.

Однак, набраний законної сили вирок суду у кримінальній справі фактично не виконувався і підсудний до втручання прокуратури більше місяця перебував на волі.

З огляду на виявлені порушення, прокуратура вимагає невідкладно вжити заходів та провести службове розслідування по факту неналежного виконання службових обов’язків та грубого порушення кримінально-виконавчого законодавства з боку працівника, якому доручили виконання вироку.

На даний час засуджений реально відбуває покарання. У свою чергу, прокуратура готує апеляційну скаргу з вимогою більш суворого покарання для підсудного.