У Кіровограді можуть відмовитися від створення притулку для безхатченків

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 18 серпня 2014, 10:10

  • visibility 9 переглядів

Кіровоградські безхатченки й цієї зими ризикують ночувати на вулицях — міська рада може відмовитися від створення обіцяного притулку для осіб без постійного місця проживання на базі приміщення колишнього приймальника-розподільника УМВС.  

Про це стало відомо сьогодні, 19 серпня, під час апаратної наради, передає кореспондент Точки доступу.

Причиною, яка може завадити відкрити притулок, є орендна плата, яку в розмірі 800 гривень на місяць вимагають з міста за користування приміщенням.

— Я підрахував, що в безплатне користування обласним установам ми віддали 32 тис. кв. м площі, а за розвалини, які вони нам надали, ми повинні платити кошти. Треба відмовлятися від цього приміщення, — зазначив секретар міськради Іван Марковський. — Як можна було укласти договори на таких умовах? Якщо нам дають його в оренду, то ми тоді не мали права робити там капітальний ремонт за бюджетні кошти, адже це мав забезпечити орендодавець.

Нагадаємо, раніше УМВС в області погодилося передати в розпорядження Кіровоградського міського центру обліку та тимчасового перебування бездомних осіб приміщення колишнього приймальника-розподільник, що знаходиться по вулиці 40-річчя Перемоги, 109, для тимчасового розміщення в ньому безхатченків.

Відкрити притулок планували восени.