У Кіровограді можуть зменшити тарифи на тепло

  • Сергій Муренець
  • watch_later 10 вересня 2015, 12:00

  • visibility 273 перегляда

Тимчасова депутатська комісія Кіровоградської міської ради, яка перевіряла обгрунтованість норм споживання теплової енергії на опалення в місті, дійшла висновку, що норми споживання для будинків без лічильників були завщені.

Про це повідомив депутат міськради, ініціатор створення комісії Павло Топчій у своєму Фейсбуці.

- Різниця між нормативним річним обсягом теплової енергії на потреби опалення житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку та обсягом теплової енергії, що обрахований з урахуванням фактичної середньої температури та фактичної тривалості опалювального періоду 2014 -2015 становить: для КП «Теплоенергетик» - 3897 Гкал; для ДП «Кіровоградтепло» ТОВ «ЦНТІ УНГА» - 3670 Гкал, - йдеться у звіті комісії.

Враховуючи це, комісія рекомендуватиме Кіровоградській міській раді зобов´язати бидва теплопостачальні підприємства до 15 жовтня 2015 року перерахувати нараховані населенню платежі через відхилення фактичної температури зовнішнього повітря і тривалості опалювального періоду 2014-2015 років від врахованих у діючому на той час тарифі.

Також комісія запропонує депутатм звернутися до Кабміну з пропозицією доручити Мінрегіонбуду розглянути питання щодо актуалізації норм споживання теплової енергії.