У Кіровограді на території школи хочуть зробити притулок для безхатченків. Батьки учнів протестують (ФОТО)

  • Сергій Муренець
  • watch_later 11 серпня 2015, 10:38

  • visibility 469 переглядів

Два десятки батьків учні 29-ї школи у Кіровограді сьогодні зранку вийшли на протест до приміщення міської ради.

Як передає кореспондент Точки доступу, батьки вимагали відмінити рішення виконавчого комітету про надання дозволу на облаштування притулку для безхатченків у приміщенні, яке знаходиться на території школи.

- Це одноповерхова будівля, яка розташована в 8 метрах від основного приміщення школи. Це порушення санітарних норм, згідно яких, в радіусі 25 метрів від навчального закладу має бути вільна зона, - зазначив батько другокласника Сергій Гречишин. - Крім того, ми зверталися в БТІ, де нам надали довідку, що приміщення, в якому хочуть зробити притулок, де-юре не існує. Як можна було передати його з балансу однієї установи до іншої, якщо за документами цієї споруди немає? Більше того, в рішенні виконкому про створення притулку вказаний адрес Червонозорівська, 25. Однак в БТІ зазначили, що ця територія має адресу Червонозорівська 27-а. Як тоді члени виконкому готували таке рішення? Ми не проти безхатченків і того, щоб їм надавали допомогу, але не за рахунок території школи.

Батьки побоюються, що поява безхатченків фактично на території школи може загрожувати різними захворюваннями, крадіжками та негативно впливати на психіку дітей.

Паралельно з намаганням достукатися до міської влади, щоб та відмінила попереднє рішення про облаштування притулку, батьки звернулися по допомогу до юристів. Ті вже готують позов до суду.

Водночас директор Кіровоградського центру соціальних служб, депутат міськради Олег Краснокутський, який прийшов поспілкуватися з учасниками акції, заявив, що всі претензії та побоювання, які пред’являють батьки, є безпідставними. Однак, якщо ті все ж захочуть вирішувати питання в юридичній площині, то він готовий до цього.

- Я чув, що ви збираєте в школі по 400 гривень з класу на адвокатів. Але ви маєте зрозуміти, що сьогодні ви розпочинаєте ситуацію, коли повинні взяти на себе відповідальність за життя цих людей, безхатченків, - зазначив Олег Краснокутський.

Фото Олександра Козловського, Точка доступу