У Кіровограді нагородили лауреатів премії імені Паученка (ФОТО)

  • Людмила Макей
  • watch_later 1 липня 2014, 14:23

  • visibility 49 переглядів

Лауреатів обласної премії в галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно-вжиткового мистецтва відзначили в Кіровограді сьогодні, 1 червня.

Про це повідомив кореспондент Точки доступу.

Цьогоріч у номінації “Архітектура” журі визнало переможцем Аллу Пирогову — головного архітектора проекту ТОВ «Модерн» за проект будівлі універсаму на розі вулиць Тарковського та Шевченка у місті Кіровограді;

у номінації “Геральдика та вексилологія” – Олега Колюку за розробку символіки сіл Суботці та Мошорине Знам’янського району Кіровоградської області;

у номінації “Декоративно-прикладне мистецтво” – Ольгу Коломієць за творчий доробок у техніках: вишивка бісером, витинанка, аплікація.

Нагородження лауреатів відбулося в Кіровоградському художньо-меморіальному музеї імені Осмьоркіна.

Нагороди вручили голова обласної ради Олександр Чорноіваненко та директор департаменту регіонального розвитку, містобудування та архітектури ОДА Вікторія Куликова.

Нагадаємо, обласна премія у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно – прикладного мистецтва імені Якова Паученка заснована Кіровоградською обласною радою в 2002 році (рішення Кіровоградської обласної ради від 31 травня 2002 року № 36).

Премія присуджується у трьох номінаціях – «Архітектура», «Геральдика та вексилологія», «Декоративно – прикладне мистецтво». Переможцям присвоюється звання «Лауреат обласної премії у галузі архітектури, геральдики та вексилології і декоративно – прикладного мистецтва імені Якова Паученка», вручається диплом установленого зразка та грошова частина премії.