У Кіровограді обговорять тему правової освіти молоді

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 24 листопада 2014, 17:41

  • visibility 10 переглядів

27 листопада о 13.00 в Громадському центрі (вул. Дзержинського, 53-а) відбудеться круглий стіл на тему: «Проблеми дотримання прав молоді та стан правової освіти у м. Кіровограді. Практичний аспект».

Про це Точці доступу повідомили організатори заходу.

Мета проведення круглого столу: обговорення проблеми ефективності правової освіти в місті Кіровограді та необхідності зміни її парадигми.

На круглому столі буде представлено результати інформаційно-просвітницької кампанії щодо механізмів захисту прав та відпрацювання позитивної стратегії в процесі взаємодії молоді та правоохоронних органів в м. Кіровограді - виконавчим директором ДЕГО «Флора» Людмилою Шестаковою.

Ольга Дуднік та Тарас Мельстер презентуватимуть програмне забезпечення для мобільних телефонів «Спілкування з міліцією», які навчають дітей та молодь, як потрібно спілкуватися з міліцією. Крім того, Інга Дуднік представить результати проведеного дослідження «Стан правової освіти в місті Кіровограді», після чого відбудеться їх обговорення.

Організатори круглого столу: ДЕГО «Флора».

Партнери: ГО «Територія успіху»

Круглий стіл відбудеться за підтримки: Фонду сприяння демократії посольства США в Україні

За додатковою інформацією просимо звертатись за адресою:

м. Кіровоград, вул. Єгорова 19, офіс 2, тел. 32-36-59 або на електрону адресу: flora2000@i.ua. Контактна особа: Шестакова Людмила Володимирівна.