У Кіровограді оприлюднили прізвища депутатів-прогульників міськради (ФОТО)

  • watch_later 1 липня 2015, 14:26

  • visibility 756 переглядів

Представники громадського руху «Чесно» оприлюднили список депутатів Кіровоградської міськради, які найбільше прогулюють пленарні засідання та засідання постійних комісій.

Як передає кореспондент Точки доступу, до списку прогульників сесій, які пропустили понад 50% засідань, потрапило 18 депутатів, в точу числі й ті, які вже склали з себе повноваження: В. Богаченко, Л. Виноградова, Л. Єльчанінова, Л. Краснова, С. Табалов, В. Ярошенко, Н. Бабенко, Л. Єфременко, С. Манжул, С. Михальонок, О. Шворак, В. Шаповалова (обрані за партійними списками) та Е. Іванов, А. Шевченко, О. Прокоф’єв, Є. Тетерев, А. Фомуляєв, А. Кролевець (обрані в мажоритарних округах).

А в списку злісних прогульників засідань депутатських комісій опинилося 26 обранців: Л. Катеринич, В. Богаченко, Л. Андреєва, А. Антонов, О. Костенко, М. Садовий, Л. Виноградова, Н. Бабенко, Л. Єфременко, І. Марковський, С. Михальонок, Н. Воленшчак, С. Табалов, В. Ярошенко (обрані за партійними списками) та Л. Онул, Е. Іванов, О. Прокоф’єв, О. Ковальчук, Д. Терзов, А. Кур’ян, Є. Тетерев, С. Бойко, А. Фомуляєв, В. Ксеніч, В. Дзядух, А. Кролевець (обрані в мажоритарних округах).

Прикметно, що і в першому, і в другому списках присутні досить відомі в Кіровограді прізвища та особи. Серед них і нинішній секретар міськради Іван Марковський, який пропустив левову частку засідань комісії, до якої входив, у період з 2012 по 2013 роки, коли був звичайним депутатом.