У Кіровограді поговорили про міську топонімічну концепцію

  • Катерина Федченко
  • watch_later 9 квітня 2015, 18:12

  • visibility 61 перегляд

Громадське обговорення Концепції топонімічної політики в Кіровограді відбулося сьогодні, 9 квітня, передає кореспондент Точки доступу.

На обговорення громадськості представили топонімічну концепцію Миколи Тупчієка. Автори концепції ставлять за мету розробити критерії історичної значущості назв міських об’єктів як найбільш оптимального варіанту під час їх найменування та перейменування. Автори пропонують концептуально- музейний підхід до топонімічних об’єктів Кіровограда.

Участь у обговорені взяли громадські, культурні та політичні діячі міста. Присутні більшою мірою обговорювали варіанти перейменування міста та конкретних вулиць, а не загальну Концепцію топонімічної політики. Учасники обговорень так і не дійшли спільного висновку, тому Концепцію направили на доопрацювання.

- Концепція — паспортизація, упорядкування процесу перейменування. Не потрібно виносити концептуальні питання на громадські обговорення, цим повинні займатися науковці та компетентні в цій галузі люди, - сказав викладач КДПУ ім. . Винниченка Андрій Домаранський.