У Кіровограді стартував турнір із таеквон-до пам’яті загиблого бійця АТО (ФОТО)

  • Оксана Гуцалюк
  • watch_later 20 червня 2015, 19:46

  • visibility 292 перегляда

Сьогодні в приміщенні СК «Зірочка» розпочалися змагання з таеквон-до (ІТФ), присвячені пам’яті кіровоградського військовослужбовця, таеквондиста Олексія Волохова, який загинув у зоні АТО, відстоюючи територіальну цілісність України.

Про це повідомляє "Спортрепортер".

– Такі змагання ми проводимо вперше. Турнір присвячено пам’яті нашого спортсмена, військовослужбовця ЗСУ Олексія Волохова, який минулого року загинув у зоні проведення АТО. Ми хочемо, щоб цей турнір став традиційним. У цьому році до нас завітали всього дві команди з інших міст України – з Києва та Полтави. Решта учасників представляють нашу область. В цілому в змаганнях бере участь 85 спортсменів. Ми працюватимемо над тим, щоб з кожним роком ці змагання ставали популярнішими та збирали якомога більше учасників з усіх куточків України, – розповів кореспонденту президент Кіровоградської обласної федерації таеквон-до ІТФ Денис Зайцев.

– Цей турнір ми присвятили пам’яті солдата, спортсмена, таеквондиста Олексія Волохова, який загинув у АТО. Олексій був життєрадісним хлопцем, гарним товаришем. На жаль, він дуже рано пішов з життя. Ці змагання ми плануємо зробити традиційними. Наступного року ми внесемо цей турнір у календарний план всеукраїнської федерації, до нас приїде ще більше спортсменів і команд-учасників. Сьогодні в турнірі беруть участь призери та чемпіони європейських змагань, спортсмени збірної України, а також підростаюче покоління таеквондистів, які, думаю, з часом також серйозно заявлять про себе на міжнародній арені. Наймолодшим учасникам змагань всього 5-6 років, а найстаршим – 14-15, – прокоментував організацію змагань президент спортивного клубу Таеквондо-До ІТФ «ONE WAY» Ігор Зюнзя.

волохов1волохов2

«Sportрепортер»

Прочитано 20 раз Последнее изменение Суббота, 20 Июнь 2015 17:19

Опубликовано в Новости