У Кіровограді відкрили виставку дитячої творчості „Писанка”

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 22 жовтня 2014, 10:39

  • visibility 15 переглядів

Виставка «Кожен художник спочатку був маленьким мрійником», приурочена 20-річчю Народного художнього колективу студії образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Писанка» КОЦДЮТ, відкрилася в Кіровоградському обласному художньому музеї вчора, 21 жовтня.

Про це Точці доступу повідомили в адміністрації музею.

Під час святкового відкриття виставки в художньому музеї всі присутні мали змогу побачити старовинні обряди закликання весни, справжні хороводи, весняні ігри та почути гаївки у виконанні театрально-фольклорної хореографічної студії «Забава».

Також вони долучилися і до Всеукраїнського фестивалю «Писанковий рай». Діти розписали близько 500 писанок, найкращі з яких представили нашу область на фестивалі в м. Києві. Кіровоградщина посіла почесне ІІІ місце, випередивши, навіть, області Західної України.

На виставці «Кожен художник спочатку був маленьким мрійником» представлено близько 80 малюнків дітей віком від 5 до 15 років. Це яскраві натюрморти, пейзажі, ілюстрації до відомих казок, малюнки, присвячені новорічно-різдвяним та весняним святам, виконані у техніці декоративного розпису.

До фондового зібрання обласного художнього музею керівник студії «Писанка» Тетяна Стороженко передала малюнок Канаряна Тимофія «Сім’я».