У Кіровограді викрили мережу підпільних гральних закладів

  • Сергій Муренець
  • watch_later 26 березня 2015, 16:25

  • visibility 31 перегляд

Кіровоградські правоохоронці викрили мережу незаконних гральних закладів, які працювали підпільно. Всього вилучено 75 одиниць грального обладнання.

Про це Точці доступу повідомили в СЗГ УМВС в області.

Інформація про те, що один з місцевих підприємців має намір всупереч забороні Закону, облаштувати в обласному центрі гральні заклади надійшла до міліції наприкінці лютого. За цей час підозрюваний встиг винайняти кілька нежитлових приміщень, зробив у них косметичний ремонт, потурбувався про належний інтер’єр та обслуговуючий персонал. Після цього заклад розпочав роботу.

Аби про їх «діяльність» не дізналися правоохоронці, організатори потурбувалися і про те, щоб до приміщень не мали доступу сторонні особи. Входи замаскували, а серед відвідувачів були лише перевірені клієнти.

Роботу грального обладнання забезпечували адміністратори закладу. Вони приймали у клієнтів готівку, після чого переводили її на електронний рахунок грального апарату.

Організаторам грального бізнесу загрожує штраф у розмірі від 10 тисяч до 40 тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією грального обладнання.