У Кіровограді засудили двох посадовців, які привласнили 80 тис грн бюджетних коштів

  • Алла Зейферт
  • watch_later 28 червня 2014, 16:23

  • visibility 49 переглядів

За процесуального керівництва прокуратури міста до умовного терміну покарання засуджено двох посадовців, які привласнили 80 тис. грн. Крім того, задоволено цивільний позов, яким вирішено стягнути з засуджених на користь держави завданої шкоди.

Про це Точці доступу повідомили у прес-службі прокуратури в області.

Ленінський районний суд м. Кіровограда підтримав позицію прокурора та постановив обвинувальний вирок винним у скоєнні злочинів:

Директору ТОВ «333» - за ч.1 ст.366 (службове підроблення) та ч.2 ст.191(привласнення, розтрата майна шляхом зловживання службовим становищем)КК України, призначено покарання – 2 роки позбавлення волі з дворічним іспитовим терміном та заборона займати керівні посади на підприємствах протягом 1 року 6 місяців.

Також за зловживання службовим становищем (ч.1ст.364 КК України) до 1 року умовного обмеження волі з дворічним випробувальним терміном засуджено начальника ГУ ЖКГ Кіровоградської міської ради з позбавленням права 1 рік обіймати керівні посади в органах місцевого самоврядування.

Раніше факт привласнення виявила прокуратура м. Кіровограда під час перевірки освоєння бюджетних коштів посадовими особами Головного управління ЖКГ Кіровоградської міської ради.

Незважаючи на те, що міський бюджет виділив 200 тис. грн на усунення аварійності двох житлових будинків у м. Кіровограді, з них 80 тис. грн було незаконно привласнено, шляхом протиправних дій начальника ГУ ЖКГ та директора ТОВ «333».